Контрацептиви викликають випадання волосся.

Несподіваний і неприємний побічний ефект виявлений в контрацептивних препаратах. Провідні експерти заявляють: гормони, які містяться в протизаплідних пігулках, здатні викликати втрату волосся у молодих жінок.

Девід Селінджера, директор Міжнародної асоціації трихолог стверджує, що щодня стикається, принаймні, з одним нагодою ослаблення і втрати волосся з причини прийому протизаплідних засобів .

Деякі протизаплідні засоби нового покоління можуть, навпаки, активувати зростання волосся і поліпшити їх стан. Однак більш старі препарати викликають схильність до облисіння . На думку експертів, причина полягає в утриманні в контрацептивних препаратах гормону прогестерон . Це жіночий стероїдний статевий гормон.


На деяких жінок його вміст у пігулках може зробити несподіваний ефект, такий як облисіння .

Спеціалісти - генетики вважають, що причина цього полягає в генетичній схильності жінок. Це стосується приблизно 5% від загального числа приймають протизаплідні пігулки. Найбільший пік проблем з волоссям через протизаплідних засобів припадає на представниць прекрасної статі у віці від 20 до 30 років.

Медики відзначили, що, після скасування прийому протизаплідних таблеток , стан волосся їх пацієнток, як правило, покращується. Вони настійно рекомендують жінкам, які зіткнулися з такою проблемою, перейти на інший метод запобігання від небажаної вагітності.