Антибіотики викликають глухоту.

Застосування антибіотиків давно викликає суперечки в медичних колах. Нещодавно вчені виявили ще один побічний ефект від використання цих препаратів.

З'ясувалося, що антибіотики негативно впливають на наш організм. Американські дослідники стверджують, що тривале застосування антибіотиків знижує слух .

Свою думку вони засновують на результатах медичних досліджень. Вчені провели цілий ряд спостережень за пацієнтами. Усім їм було призначено для лікування медичний препарат канаміцин . У групу входили також і діти. Медики прописали їм аналог канаміцину - гентаміцин .


У підсумку дослідники з'ясували, що тривале застосування антибіотиків має дуже серйозний побічний ефект. Ті хворі, яким доводилося приймати канаміцин і гентаміцин подовгу, страждали від зниження слуху .

Експерти спробували дати пояснення такому явищу. Вони вважають, що надмірні дози антибіотиків впливають на слухову систему, як постійне шумовий вплив на барабанні перетинки. Їх рекомендації - бути дуже обережними у застосуванні подібних препаратів, при найменших тривожних симптомах негайно звертатися до лікаря.