Як переглянути розмір аліментів?.

У мого чоловіка є дочка від першого шлюбу, якій він платить аліменти. Нещодавно у нас народився своє дитя. Переглядається чи в цьому випадку виплачується сума? Ми плануємо мати двох дітей. Переглядається чи повинен розмір аліментів після народження другої дитини? І. Д., Московська обл.

Згідно зі ст. 81 Сімейного кодексу РФ розмір аліментів, що стягуються на неповнолітніх дітей (у судовому порядку), становить щомісячно на одну дитину одну чверть від суми, з якої виробляється утримання аліментів.


Розмір цих часток може бути зменшено або збільшено судом з урахуванням матеріального або сімейного стану сторін та інших заслуговують уваги обставин. Однак народження власних дітей (у новій сім'ї) не є підставою для зменшення суми аліментів на дитину, які залишилися з іншим батьком. Народження другої дитини також не вплине на розмір сплачуваних аліментів

За матеріалами сайту "АіФ Сімейна рада".