Лідеру "Астани" гарантована перемога на "Тур де Франс".

Вирішальний 19-й етап "Тур де Франс" визначив перемогу Контадора.

Лідеру "Астани" гарантована перемога на "Тур де Франс"
Вирішальний 19-й етап "Тур де Франс" ; визначив перемогу Контадора.

Індивідуальну гонку з роздільним стартом на передостанньому 19-му етапі "Тур де Франс" виграв швейцарець Фабіан Канчеларра, повідомляється на офіційному сайті перегонів. Він подолав дистанцію довжиною 52 кілометри між містами Бордо і Полльяк за одну годину 56 секунд.

Це вже друга перемога Канчеларра, який показав кращий результат у пролозі "Великої петлі". На 17 секунд від нього відстав німець Тоні Мартін. Третє місце на етапі посів ще один велогонщик з Німеччини Берт Грабш (одна хвилина 48 секунд відставання).
Жовта майка залишилася за капітаном "Астани" Альберто Контадором, який фактично виграв супербагатоденки, забезпечивши собі перемогу на 99 відсотків.

На 19-му етапі іспанець зайняв 35-е місце, програвши Канчеларре п'ять хвилин 43 секунди.

При цьому Контадор зміг випередити на 31 секунду свого найближчого переслідувача у генеральній класифікації Енді Шлека, який перед стартом етапу програвав іспанцю вісім секунд. Тепер капітан "Астани" виграє у люксембуржці 39 секунд.

На третє місце в загальному заліку піднявся росіянин Денис Меньшов з Rabobank, який показав 11-ий час, випередивши свого основного суперника в боротьбі за подіум на Єлисейських полях іспанця Самуеля Санчеса з Euskaltel на одну хвилину і 39 секунд.

Заключний 20-й етап за традицією завершиться в Парижі. Його довжина складе 102,5 кілометра. Як правило, останні етапи "Великої петлі" є так званими "етапами дружби", коли ніякої боротьби за більш високе місце в генеральній класифікації вже не ведеться. Перемогу ж на етапі найчастіше заперечують спринтери.