Церемонія вручення щорічної премії «Товар року».

У грудні в Москві, у розважальному комплексі «Кристал» пройшла чергова шоста церемонія вручення щорічної національної премії « Товар року », організатором якої є Торговельна Асоціація (НТА). Премія вручається товарах повсякденного попиту (продукти харчування, алкогольні та безалкогольні напої, тютюнові вироби, косметичні та миючі засоби), що користуються найбільшою популярністю серед покупців.

До 2004 року церемонія нагородження проводилася в будівлі « Нової опери », цього року вона була перенесена в РК« Кристал ». Все пройшло гладко і весело: гості та номінанти прибули вчасно, провідні жартували - публіка реагувала, обслуговуючий персонал був дуже галантний та чемний, столи були прикрашені шикарними стравами і дорогими напоями, світло, музика, шоу зірок естради - все як і личить престижної церемонії.

Варто оцінити працю організаторів, не секрет, що для проведення заходу такого масштабу потрібно немало зусиль, енергії, таланту та навичок співробітників НТА, а попереду «Кулінарний салон». Щиро бажаємо їм успіху!





Лауреати премії за номінаціями:


Cлівочное масло

  • Валіо (VALIO) - Переможець
  • Anсhor (Новозеландські молоко)
  • Вологодське (Вологодський МК)
  • Доярушка (Новозеландські молоко)
  • Селянка (ЕвроОйл)

Маргарин

  • Rama (Юнілівер Україна) - Переможець
  • Пампушка (Юнілівер Україна)
  • Хозяюшка (Нижегородський МЖК)
  • Делмі (Юнілівер Україна)
  • Домашній (Екатеренбургскій РК)

Молоко

  • Будиночок у селі 3,5% (Вімм-Білль-Данн) - Переможець
  • Молоко М (Вімм-Біль-Данн)
  • Будиночок у селі 3,2% (Вімм-Білль-Данн)
  • Веселий молочник 2,5% (Вімм-Біль-Данн)
  • BioMax (Вімм-Білль-Данн)

Йогурти та йогуртові продукти

  • Чудо-йогурт (Вімм-Білль-Данн) - Переможець
  • Активиа (Данон)
  • Ермігурт (Ehrmann)
  • Ерман Екстра (Ehrmann)
  • BioMax (Вімм-Білль-Данн)

Рослинна олія

  • Олейна (Oleina) - Переможець
  • Злато (Російська бакалія)
  • Золота насіння (Південь Русі)
  • Natura (AGD SA)
  • Ideal (Молінос)

Майонез

  • Слобода Оливковий (ЕФКО) - Переможець
  • Calve (Юнілівер Україна)
  • Провансаль (Нижегородський МЖК)
  • Мрія господині (ПГ Петросоюз)
  • Провансаль (Балтімор-холдинг)

Ковбаси

  • Докторська (КампоМос) - Переможець
  • Докторська (мікоянівські МК)
  • Докторська (Клинский МК)
  • Докторська (Черкізовський МПЗ)
  • Молочна (Клинский МК)

Макарони

  • Макфа (Макфа) - Переможець
  • Maltagliati (ГК Інфолінк)
  • Екстра-М (АПК Агрос)
  • Шебекинські (ГК Інфолінк)
  • Pasta Zara (ГК Інфолінк)

Кетчуп

  • Балтімор (Балтімор-холдинг) - Переможець
  • Neinz (Хайнц)
  • Пікадор (ПГ Петросоюз)
  • Calve (Юнілівер Україна)
  • Моя сім'я (ПГ Петросоюз)

Слабоалкогольні напої, коктейлі

  • Джин - Тонік Очаково (МПБК Очаково) - Переможець
  • Браво Джин-Тонік (BRAVO Premium)
  • Трофі (Хеппіленд)
  • Викрутка (Бородіно)
  • Sinebrychoff GIN (Відень)

Заморожені м'ясні напівфабрикати

  • Пельмені Дар'я (Дарина) - Переможець
  • Пельмені Класичні Равіолло (Равіолі)
  • Пельмені Російський Хіт (Візітон)
  • Біфштекси Смачні (МЛМ)
  • Богатирські (Талосто)

Грузинські вина

  • Тамада (GWS) - Переможець
  • Талісман (Русьімпорт)
  • Тбілвіно (Тбілвіно)

Горілка люкс

  • Російський Стандарт (Ливиз) - Переможець
  • Nemiroff Premium (Nemiroff)
  • Юрій Долгорукий (Пори Року)
  • Алтай (Перно Рікар Русь)
  • Смірнофф (Ливиз)

Горілка стандарт

  • Гжелка (Кристал ТПГ) - Переможець
  • Путінка (Кристал МОЗ)
  • Флагман (РВВК)
  • Святкова (Кристал МОЗ)
  • Біленька Золота (Діамант Алко)

Пиво

  • Балтика № 3 Класичне (Пивоварна компанія Балтика) - Переможець
  • Старий Мельник (Пивоварня Москва -Ефес)
  • Клинское світле (САН Інтербрю)
  • Клинское Арріва (САН Інтербрю)
  • Балтика № 7 (Пивоварна компанія Балтика)

Соки

  • J 7 (Вімм-Білль-Данн) - Переможець
  • Добрий ( Мултон)
  • Я (ЕКЗ Лебедянський)
  • 100% Gold Premium (Вімм-Білль-Данн)
  • Моя сім'я (ГК Нідан)

Газовані напої

  • Coca-Cola (LLC Coca-Cola HBC Eurasia) - Переможець
  • Pepsi (PepsiCo)
  • Sprite (LLC Coca-Cola HBC Eurasia)
  • Fanta (LLC Coca-Cola HBC Eurasia)
  • Фруктайм (LLC Coca- Cola HBC Eurasia)

Лікувально-столова ральну вода

  • Боржомі (Georgian Glass and Mineral Water Со.


    NV) - Переможець

  • Єсентуки (Ессентукскій завод мінеральних вод)
  • Нарзан (Нарзан)
  • Новотєрская (Кавмінводи)
  • Обухівська (Обухівські мінеральні води)

Столові води

  • Аква Мінералі (PepsiCo) - Переможець
  • BonAqua (LLC Coca-Cola HBC Eurasia)
  • Святий Джерело (Nestle Waters)
  • Шишкін ліс (Шишкін ліс холдинг)
  • Росинка (Полюстрово)

Чай

  • Lipton (Юнілівер Україна) - Переможець
  • Ahmad (Ahmad)
  • Принцеса Нурі (Орімі Трейд)
  • Принцеса Канді (Орімі Трейд)
  • Корона Російської Імперії (Травень)

Шоколад

  • Alpen Gold (Kraft Foods) - Переможець
  • Оленка ( Червоний Жовтень)
  • Росія (Нестле Фуд)
  • Повітряний (Kraft Foods)
  • Ritter SPORT (Alfred Ritter GmbH)

Жувальна гумка

  • ORBIT (Wrigleу) - Переможець
  • Dirol (Dirol Cadbury)
  • ORBIT mint (Wrigleу)
  • Wrigley `s Doublemint (Wrigleу)
  • Stimorol (Dirol Cadbury)

Сигарети люкс

  • Parliament (Філіп Морріс Сейлз енд Маркетинг) - Переможець
  • Marlboro (Філіп Морріс Сейлз енд Маркетинг)
  • Kent (BAT)
  • Vogue (BAT)
  • Parliament light (Філіп Морріс Сейлз енд Маркетинг)
  • Virginia Slims (Філіп Морріс Сейлз енд Маркетинг)

Сигарети стандарт

  • L & M (Філіп Морріс Сейлз енд Маркетинг) - Переможець
  • Winston (Дж. Т. І. По маркетингу і продажу)
  • Ява Золота (BAT Росія)
  • Chesterfield (Філіп Морріс Сейлз енд Маркетинг)
  • Bond Street (Філіп Морріс Сейлз енд Маркетинг)

Засоби для миття волосся

  • Head & Shoulders ( Procter & Gamble) - Переможець
  • Pantene Pro-V (Procter & Gamble)
  • Schauma (Schwarzkopf & Henkel)
  • Nivea (Beiersdorf AG)
  • Fructis (Garnier)

Засоби для укладки волосся

  • Taft Три погоди (Schwarzkopf & Henkel) - Переможець
  • Wellaflex (Wella)
  • Принади БІО (AРНЕСТ)
  • Антураж (Гармонія плюс)
  • Londatrend (Londa)

Засоби для фарбування волосся

  • Palette (Schwarzkopf & Henkel) - Переможець
  • Londacolor (Londa)
  • Belle Color (Garnier)
  • Poly Brilliance (Schwarzkopf & Henkel)
  • Wellaton (Wella)

Зубна паста

  • Blend-a-Med (Procter & Gamble) - Переможець
  • Colgate (Colgate-Palmolive)
  • Новий Жемчуг (Невська Косметика)
  • Aquafresh (GlaxoSmithKline)
  • 32 норма (Калина)

Дезодоранти

  • Rexona (Юнілівер Україна) - Переможець
  • Secret (Procter & Gamble)
  • Gillette (Gillette Company)
  • Fa (Schwarzkopf & Henkel)
  • Nivea (Beiersdorf AG)

Пральні порошки

  • Tide (Procter & Gamble) - Переможець
  • Ariel ( Procter & Gamble)
  • Міф (Procter & Gamble)
  • Пемос (Henkel)
  • Лоск (Henkel)

Миючі засоби

  • Fairy (Procter & Gamble) - Переможець
  • Сomet (Procter & Gamble)
  • Пемолюкс (Henkel)
  • Domestos (Юнілівер Україна)
  • Крапля Sorti (Нефіс Косметікс)

Вітальні листівки

  • Hallmark (Відкритий лист ЦЕНТР) - Переможець
  • Арт і Дизайн (Арт і Дизайн)
  • Світ Листівок (Світ Листівок)

Офісні папір

  • Ballet (International Paper) - Переможець
  • ZOOM (Stora Enso)
  • Снігуронька (NEUSIEDLER)

  • СПЕЦ.пріз ScovO (значок R)
  • СПЕЦ.пріз Московський Комсомолець
  • СПЕЦ.пріз Жовті Сторінки Москва
  • СПЕЦ.пріз Vinodel-Collection
  • СПЕЦ.пріз Sales business/Продажі
  • СПЕЦ.пріз Гарньер Колор Нечралс
  • СПЕЦ.пріз ASTER tm
  • СПЕЦ.пріз Бельпостель
  • СПЕЦ.пріз Zewa

Нагороди та дипломи вручали Сергій Звєрєв, Ізетта - модний дім «Zetta», а так само представники офіційних партнерів та спонсорів церемонії. Співали: Діана Гурцкая, Варвара, Анастасія Стоцька, Данко, Слава, Блискучі, Ольга Орлова, Земляне та інші.



Алан тотрил, штат ;
З використанням даних "НТА"